תביעות ביטוח פרטי

שילמתם מדי חודש פרמיה לחברת הביטוח על מנת שבה התרחש אירוע תוכלו לקבל את הקצבה אשר הובטחה לכם… אולם הדרך לא כל כך פשוטה, חברת הביטוח תנסה להערים קשיים ולשלוח אליכם הביתה בודק מטעמה (אח/אחות מקצועיים) שיבחנו את מצבכם הרפואי בזמן אמת, וחשוב לעבור את המבחן כבר במועד א’ שהרי כישלון בבחינה יצריך ערעור וניהול מסורבל הרבה יותר מול חברת הביטוח.

חשוב שבעת הבדיקה ילווה אתכם בן משפחה שמבין את הכללים והזכויות המגיעים לכם ובהעדרו תוכלו להעזר בעו”ד מומחה בתחום שיתן לכם את הליווי האופטימלי.

משרדנו מטפל ב:
תביעות סיעוד  |  תביעות פוליסת ביטוח | תביעות פוליסת בריאות  |  נזקי גוף  |  תאונות דרכים

סיפורי מקרה

לקוח כבן 80 חולה סיעודי אשר שילם כל חייו לחברת הבטוח כלל וברגע האמת כאשר היה זקוק לפיצוי סיעודי עקב מצבו התפקודי הרעוע, נדחה.

פנייה של משרדינו לוותה במכתב נוקב הדורש את הזכויות המגיעות לו תוך הסתמכות על החוק הקיים ופסקי דין רלוונטיים ולא פחות חשוב מסמכים רפואיים המעידים על מצבו הרפואי

תוך 45 יום התוצאות לא איחרו לבוא והתביעה אושרה לחשבון הבנק של הלקוח הצטרף סכום חודשי לא מבוטל של 5,500 ש”ח לפי תנאי הפוליסה שלו.

 

מקרה שהגיע לפיתחו של משרדינו, אשה בשנות ה 50 לחייה הסובלת מפיברומיאלגיה ועוד מספר ליקויים ואשר נדחתה על ידי המוסד לבטוח לאומי לאחר שניסתה למצות את זכויותיה באמצעות אירגון מיצוי זכויות מוכר.

לאחר שפעלנו במספר מישורים וליווינו אותה למספר רופאים לקבלת חוות דעת רפואית הולמת הגשנו את המסמכים לבטוח הלאומי בטענת החמרה. 

לאחר שלוש וועדות רפואיות וועדה נוספת לבחינת תפקוד יומיומי של עקרת בית הגיעה הבשורה המיוחלת שבאה לעשות צדק עם אשה צעירה שאיבדה את כושרה להשתכר ולחשבונה שילשלה  17,000 ש”ח רטרואקטיבית ובנוסף קצבה חודשית על סך 1,800 ש”ח.

….

במקרה נוסף שנבחנה פגיעתו בעבודה של לקוח כבן 53 פועל בניין שנפגע במהלך עבודתו ונותר ללא כושר השתכרות  ללא נסיון מקצועי אחר ואינו דובר השפה העברית (עולה מתורכיה). הלקוח ניסה את מזלו מול הוועדה הרפואית של המוסד לבטוח לאומי כשהוא אינו מיוצג ונדחה.

לאחר שליווינו אותו לוועדה הרפואית במוסד לבטוח לאומי, הוכרה תביעתו לאחוזי נכות בגובה 19 אחוזים, מה שזיכה אותו במענק חד פעמי בגובה של 56,000 ש”ח.

המלצת המשרד

טרם פנייה למוסד לבטוח לאומי יש לקבל יעוץ משפטי ספציפי למקרה שלך. דע כי אין מועד ב למילוי הטפסים של המוסד לביטוח לאומי ולא תוכל לעדכנם בדיעבד !!!

פנו אלינו, נשמח לסייע בכל שאלה

פנו אלינו, נשמח לסייע בכל שאלה