משרד עורכי דין לוי וייס

נשמח להכיר

עו"ד חיה לוי

נשואה פלוס 2 בעלת תואר נוסף בתעשייה וניהול ותואר ראשון בחינוך, ניסיון רב בעריכת חוזים מסחריים ויכולת ניהול משא ומתן תוך הבנת צרכי הלקוח והמצב המשפטי הרלוונטי, ומציאת פתרונות יצירתיים התפורים למידותיו של כל לקוח.

עו"ד חנה וייס

נשואה פלוס 3 בעלת תואר נוסף בעבודה סוציאלית, ניסיון רב במיצוי זכויות הגיל השלישי הן בהיבט המשפטי והן בהיבט חברתי - סוציאלי, תוך דגש במציאת פתרון מיטבי לסוגיה המונחת על שולחנה.

מתוך צורך לספק פתרונות משפטיים איכותיים ללקוחות נולד משרד בוטיק בראשון לציון שחברות בו שתי שותפות : חיה רונה לוי, וחנה וייס בעלות תארים נוספים מתחומי המסחר והעבודה הסוציאלית.
המשרד עוסק בענייני משפחה על כל הרבדים כולל תביעות מזונות ומשמורת, התרת נישואין, אבהות, צוואות וירושות.
האני מאמין של המשרד הוא לנסות לגשר בין הצדדים ולמזער סכסוכים באמצעות הסכמים ארוכי טווח, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, הסכמי חלוקת עזבון, וכד’.
משרדינו שם במרכז את איכות השירות ללקוח, הזמינות והיחס האישי, לשביעות רצונו המלאה ובמחיר הוגן.
באמתחתנו המלצות רבות מלקוחות מרוצים.
משרדינו עובד בשיתוף פעולה עם ארגון רוטרי ועורך הרצאות בנושאים משפטיים מגוונים.
מוזמנים לפנות למענה מקצועי בכל צומת דרכים משפטי ונעשה את המקסימום לסייע.

פנו אלינו ונשמח לסייע בכל שאלה

פנו אלינו, נשמח לסייע בכל שאלה

מלאו פרטים ונחזור אליכם

הלקוחות המרוצים שלנו

סיעוד פרטי

תביעת סיעוד פרטית
אסתי אלבלינק    06/09/2018

מוענק טיפול מקצועי ואישי

עו”ד חנה וייס מקצועית, מבינה, תומכת, מעניקה הרבה תשומת לב אישית, תמיד זמינה ונונת מענה. נותנת הרגשה שהלקוח הכי חשוב, להקשיב ללקוח זה בעדיפות גבוהה במיוחד. מומלץ ביותר לקבל את השירות המעולה והמקצועי ממשרדכם ובמיוחד כמובן מעו”ד חנה וייס.

היא התקשרה והודיעה שהערר על התביעה אושר – #תביעותסיעוד הם מסוג התביעות הנדחות ביותר ע”י חברות הבטוח, אשר מאלצות אותנו לשלם במיטב כספינו למשך שנים רבות ובבוא העת דוחות את התביעה כלאחר יד.. יש לך בטוח סיעודי פרטי הדרך הטובה ביותר לקבלת הפיצוי המגיע לך היא בהגשת תביעה מנומקת תוך שימת לב לתנאי הפוליסה. או פשוט להתקשר ואנחנו נשיג לך את הפיצוי הגבוה ביותר

סיעוד פרטי

ביטוח לאומי

“….עשיתן עבודה מושלמת, הרגשתי מיד בוועדה הראשונה כמה כל כך שונה שנוכחת איתי עורכת דין שיודעת איך להתמודד עם הגוף הכי קשה במדינה תודה לאל אני עומדת לקבל את מה שמגיע לי בחוק תודה רבה על המקצועיות הסבלנות המרובה.. ממליצה בחום”

דבריה של ב, נרשמו בעקבות הודעה מבטוח לאומי:: תביעתך לקצבת נכות אושרה. ב- 12/11/18 יועבר לתשלום לחשבון הבנק”.

זו היתה חצי שנה ארוכה אך הדרך היתה ברורה.
הלקוחה נדחתה עי המלל וחברת זכותי אמרו שדרכם יחד הגיעה לסיומה ..היא הגיעה אליי נסערת סובלת ממחלות שונות אך המסמכים הרפואיים לא גרמו יחד לקבלת אחוזי הנכות המספיקים לקבלת קצבה. היום אחרי שלוש וועדות ערר שני חוות דעת וועדה נוספת לבדיקת כושר עבודה לנפגעת שהיא עקרת בית..הגיעו התוצאות!!!! #בטוח_לאומי_מכיר_בפגיעות_שלה_וישלם_לה_קצבה

הרצאות

רכזת ראשון לציון, מועדון גמלאים:

” תודה רבה על הרצאה מאלפת, החכמנו והותיקים מעונינים בעוד הרצאה..

חלק מהגמלאים אף הבינו שהם מוכרחים לערוך צוואה ויפה שעה אחת קודם…”

הרצאות

הרצאות

עריכת צוואה

“תודה לכן על השרות המקצועי והחם, לא ברור מאליו שעורך דין יגיע עד לבית הלקוח, עזרתם לנו לא להתרוצץ עם כסא הגלגלים באוטובוס או במוניות… תודה תודה !!! וכמובן נמליץ עליכן”

תביעת משמורת

“לעו”ד חנה וייס וחיה רונה לוי היקרות והמדהימות, ברצוננו להודות לכם על מסירות תמיכה עזרה וליווי בתיק הנ”ל, עשיתן ימים ולילות במשך תקופה ארוכה. עבודתכם עשתה פירות טובים, ונשלחתם כמלאכי שמים .שעשיתן את הלא יאומן.
אין בפינו מילים אלא להודות לכם על עבודה מושלמת. מאחלים לכם את כל הטוב שבעולם כמו שגרמתם לנו.
אוהבים משפחת פולק”

הסכם גירושין

“אין מילים בפי כדי להודות על ההקשבה והתמיכה האינסופית בי לאורך כל הייצוג עד לחתימה על ההסכם…

אני מודעת לאינספור הטלפונים בהם הקשבת והכלת בשעות לא שעות, תמיד עם עצה טובה וחיוך ו ס ב ל נ ו ת!!!